Wyszukaj

Artyści Opery Kameralnej zachwycili publiczność

Zmień wielkość czcionki:

DSC 0120

          W sobotę 10 czerwca w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Białotarsku pod Honorowym Patronatem Starosty Gostynińskiego Arkadiusza Boruszewskiego odbył się wyjątkowy koncert „Matki Mazowsza” w którym wystąpili artyści światowego formatu tj. Alicja Węgorzewska, Bogdan Kierejsza oraz trio Sopranissimo (Agnieszka Adamczak-Hutek, Joanna Horodko i Agnieszka Sokolnicka ). Podczas 1,5 godzinnego spotkania artyści zaprezentowali mieszany tematycznie repertuar, nie mniej jednak były to same szlagiery, przenosząc tym samym zgromadzoną licznie w świątyni publiczność w wyjątkowy świat dźwięków.

            Zaprezentowali utwory znane i lubiane przez publiczność, porywając tym samym do wspólnego nucenia.

            W życiu najważniejsze jest zdrowie, szczęście i uznanie ze strony drugiego człowieka, a brawa to największa zapłata dla każdego artysty. Owacjom na stojąco nie było końca a potem wspólne zdjęcia i autografy. Ksiądz Proboszcz Piotr Obolewski w podziękowaniach dla artystów podkreślił „kto śpiewa dwa razy się modli”, a widząc że cały kościół śpiewa serce rośnie….

            Reakcja publiczności była spontaniczna i szczera czym wzruszyła występujących artystów, którzy zgodnie podkreślili że bardzo chętnie do Białotarska wrócą……

Koncert dofinansowany był ze środków Województwa Mazowieckiego

 

DSC 0055DSC 0059DSC 0060DSC 0062DSC 0070DSC 0076DSC 0083DSC 0084DSC 0092DSC 0096DSC 0103DSC 0112

Izabela Ślusarska